ترمیم و بازسازی فرش و قالی

ترمیم و بازسازی فرش و قالی

ترمیم و بازسازی فرش و قالی

ترمیم و بازسازی فرش و قالی در مرکز قالیشویی کادوس در رشت

ترمیم و بازسازی فرش و قالی یا رفوگری کار ساده ای نبوده و نیازمند تخصص و تجربه کافی است. افراد فعال در این زمینه بایستی شناخت کافی از بافت، رنگ و سایر جزئیات مربوط به انواع فرش ها داشته باشند. رفوگری و ترمیم می تواند رفع عیوب فرش ناشی از پارگی، پوسیدگی، ساییدگی، بید خوردگی و سوراخ شدن آن را شامل شود.

ترمیم فرش آسیب دیده در مورد فرش های دستباف و گران قیمت مسلما نسبت به تعویض آنها از نظر اقتصادی به صرفه تر است. در نگهداری و نظافت فرش های گران قیمت و دارای ارزش مادی و معنوی مطمئنا دقت زیادی صورت می گیرد اما حوادثی چون سوختگی یا سپردن فرش ها به مراکز غیر متخصص برای شستشو می تواند باعث آسیب و یا به هم ریختن رنگ فرش های زیبای شما شوند. در صورت مواجهه با این مشکل می توانید به تخصص و تجربه پرسنل قالیشویی کادوس اعتماد و به برطرف کردن مشکل پیش آمده اقدام نمایید.

خدمات ترمیم و بازسازی فرش مرکز قالیشویی کادوس بهترین مرکز قالیشویی رشت  شامل مواردی به شرح زیر است:

          رنگ برداری فرش

در حالت کلی شستشوی غیر اصولی فرش ازجمله استفاده از آب گرم برای شستشو موجب آسیب به رنگ آن می شود؛ در اصطلاح عامیانه برای بیان این مشکل گفته می شود که فرش رنگ داده است. البته علاوه بر شستشوی غیر اصولی، رنگ دادن فرش با وقوع حوادثی چون ترکیدگی لوله ها یا آب گرفتگی مجراهای فاضلاب خانه نیز اتفاق می افتد. در هر حالت اگر فرش و قالی های شما دچار مشکل رنگ دهی شده باشند ما در مرکز قالیشویی کادوس با نیروهای متخصص و کارآزموده خود فرش ها را مانند روز اول ترمیم و به شما تحویل می دهیم.

          ترمیم شیرازه فرش

خدمات ما در زمینه ترمیم فرش و قالی شامل ترمیم شیرازه انواع فرش و قالی نیز می شود. شیرازه فرش همان بافته های حاشیه فرش است که در عین زیباتر نمودن ظاهر فرش به پیشگیری از ریزش بافت آن نیز کمک می کند. پرسنل متخصص کارخانه قالیشویی کادوس ترمیم شیرازه فرش ها و قالی های شما را نیز به نحو احسنت تضمین می کند.

          ترمیم فرش سوخته

سوختگی بخشی از فرش به علل مختلفی اتفاق می افتد، ممکن است این مشکل با افتادن سیگار روی فرش، قرار دادن ظروف فلزی داغ بر روی آن، تماس اتوی داغ با فرش و … اتفاق بیفتد. در مرکز قالیشویی کادوس ترمیم بخش های سوخته فرش شما با جدیدترین متدهای روز و راهکارهای مناسب انجام می شود.

          ترمیم ریشه فرش

ریشه فرش، تارهای بافته شده حاشیه فرش از جنس الیاف و پنبه است که نقش موثری در زیبایی آن دارد. در صورتی که ریشه فرش و قالی های شما دچار آسیب شده باشند ما در گروه قالیشویی کادوس آنها را به تفکیک فرش های دستباف و ماشینی به ترتیب به صورت دستی و توسط چرخ ریشه زن ترمیم می کنیم.

تحویل فوری، دیگر مزیت استفاده از خدمات قالیشویی کادوس

پیشروی با تکنولوژی روز در هر کاری تسریع در روند انجام کار را در پی دارد. ماشین آلات صنعتی به روز و پیشرفته کارخانه قالیشویی کادوس باعث تسریع در روند شستشو و سایر مراحل آن همچون آبگیری و خشک کردن فرش می شوند و از این رو تحویل سفارشات در این مرکز بین 48 تا 72 ساعت به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.

اگر نظافت فرش و قالی های منزل که یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون داخلی آن است برای شما اهمیت دارد و یا فرش های گران قیمت و ارزشمندی از نظر مادی و معنوی داشته اید و دچار آسیب شده اند، می توانید از خدمات گروه تخصصی کادوس برای شستشو و ترمیم آنها استفاده کنید تا قالی و فرش های به زیبایی روز اول، درخشنده و پاکیزه تحویل بگیرید.

خدمات قالیشویی کادوس

فرش و قالی از دیرباز جزو گران مایه ترین هنرهای دست به خصوص در میان ایرانیان بوده اند و هرچند امروزه بافت آنها بیشتر به صورت ماشینی انجام می شود اما باز در میان گلهای یک قالی می توان سفری ذهنی به آغوش طبیعت داشت و از آن لذت برد. پس بیایید به این اشیای قیمتی آنگونه که بایسته و شایسته است ارج نهیم

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


نحوه شستشوی فرش شگی
نحوه شستشوی فرش آشپزخانه
شستشوی خوشخواب در منزل با دستگاه
خدمات خشکشویی خوشخواب در منزل
دلیل کدر شدن فرش چیست؟
قالیشویی در منزل با دستگاه
Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟